Na polskim rynku od 1998 roku

Firma PPH UNItech Sp. z o.o.

Firma PPH UNItech Sp. z o.o. powstała w 2005 roku z połączenia się dwóch Przedsiębiorstw działających już od ponad dziesięciu lat na polskim i zagranicznym rynku głównie w dziedzinie dostarczania części do maszyn dla przemysłu hutniczego, górniczego, energetycznego, spożywczego, motoryzacyjnego oraz budowlanego. Od początku działalności nasza kadra wykorzystując doświadczenie zdobyte na powyższych rynkach postanowiła dla poprawienia jakości świadczenia swoich usług wdrożyć i doskonalić System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001-2000.

Naszym celem jest dostarczanie asortymentu oraz usług, które spełniają życzenia naszych Klientów w kraju jak i na terenie państw Europy.

Nasi wysokokwalifikowani pracownicy dołożą wszelkich starań, aby produkty dostarczane przez naszą firmę spełniały wszelkie wymagania naszych Klientów pod względem jakości oraz terminu wykonania. Pełen zakres obróbki mechanicznej, cieplnej, dostarczanie odkuwek oraz odlewów pozwala nam na kompleksową obsługę Klientów. Poprzez realizację zleceń powierzonych nam przez naszych stałych odbiorców jesteśmy firmą, która bazując na doświadczeniu własnym oraz naszych kooperantów, podnosi jakość swoich usług oraz rozszerza swoje możliwości techniczne. PPH UNItech Sp. z o.o. to firma efektywna oraz jest stabilnym partnerem,dopasowującym się do potrzeb Klientów, gwarantując wysoką jakość, rzetelność,terminowość oraz elastyczność w zakresie realizacji zleceń.

Comments are closed.