Na polskim rynku od 1998 roku

Klienci

Nasze firma PPH UNItech już od ponad dziesięciu lat na polskim i zagranicznym rynku dostarcza części do maszyn dla przemysłu hutniczego, górniczego, energetycznego, spożywczego, motoryzacyjnego oraz budowlanego.
  • Przemysł górniczyRealizujemy dostawy do kopalni oraz koksowni na całym obszarze Polski. Są to między innymi odlewy do pomp górniczych, obudowy, oprzyrządowania do pieców koksowniczych, koła linowe, konstrukcje maszynowe oraz wszelkie części do urządzeń pracujących w niniejszej gałęzi przemysłu.
  • Przemysł spożywczy, chemicznyWykonujemy konstrukcje ze stali nierdzewnych, żaroodpornych, kwasoodpornych, z blach o podwyższonej wytrzymałości, odlewy z ołowiu, staliw kwasowych oraz pozostałe elementy do urządzeń pracujących w agresywnym środowisku. Gwarantujących długą oraz bezpieczną eksploatację wykonywanych konstrukcji.
  • Przemysł energetycznyAby zaspokoić potrzeby naszych Klientów realizujemy zlecenia dotyczące wykonawstwa części i urządzeń do turbin wiatrowych, wodnych oraz elektrowni węglowych . Części i urządzenia są narażone na ciężkie warunki pracy stąd wytworzenie produktów obwarowane jest przestrzeganiem norm oraz warunków gwarantujących długą oraz bezpieczną pracę urządzenia.
  • Przemysł budowlanyWykonujemy konstrukcje budowlane wielkogabarytowe. Zaopatrujemy zakłady produkujące materiały budowlane w części do maszyn między innymi sita, ślimaki, wały mieszadeł mieszadła, pierścienie mielące, taśmy transportowe i wiele innych urządzeń. Zmieniamy, projektujemy detale aby poprawić ich żywotność, trwałość i maksymalnie wydłużyć czas pracy w produkcji.
  • Przemysł hutniczyDostarczamy do zakładów produkcyjnych części do maszyn. Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy z największymi zakładami na terenie Polski. Na bieżąco realizujemy zlecenia pod remonty. Dostarczmy między innymi zestawy kół suwnicowych, wały zębate, walce, konstrukcje spawane, koła zębate, zbijacze zgorzelin, koła linowe i wiele innych części.
  • transportTransportZaopatrujemy zakłady produkcyjne w odkuwki matrycowe, części do taśm transportowych, krążniki, części do suwnic i urządzeń dźwigowych.